LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Els més petits visitem la bebeteca i la ludoteca del centre històric

Coneixem  altres  espais!

La visita a la Biblioteca Pública, ens va deixar descobrir l’espai de la Bebeteca, allí vam poder gaudir de diferents històries i personatges màgics sorgits de les diferents aventures que amaguen els contes.

En la Ludoteca del Centre Històric, hi vam trobar diferents possibilitats de joc: cuineta, taller mecànic, disfresses, cotxes, etc. que ens van agradar tant que l’estada se’ns va fer curta.

Els nens i nenes de la llar i l’equip d’educadores volem agrair a l’alumnat de Cicles Formatius d’Educació Infantil, la seva col·laboració en l’acompanyament a les diferents sortides dutes a terme al llarg del curs.

PER LLEGIR MÉS...