COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Un curs que s’acaba

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Al menjador de cicle inicial preparem les diferents activitats per portar a casa la feina feta!

Els alumnes de 1r i 2n de primària, amb molta il·lusió i esforç, han estat elaborant una bossa de paper amb els personatges que han fet anar per treballar els diferents hàbits durant tot el curs . Amb la nostra forquilla , ganivet i cullera donem la benvinguda a les vacances d’estiu. L’equip d’educadors i educadores del menjador de cicle inicial us desitgem un BON FI DE CURS I UNES MERESCUDES VACANCES D’ESTIU .

PER LLEGIR MÉS...