COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Els Jocs Florals de la Generalitat

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Lucía Sesé finalista al concurs dels Jocs Florals de Catalunya.

El passat dissabte dia 17 de juny , la Lucía Sesé de 3r d’ESO, guanyadora dels Jocs Florals de la província de Lleida en la categoria de 2n cicle d’ESO, va assistir a l’acte de lliurament dels premis de Catalunya. L’acte va tenir lloc al Palau d’Esports de Barcelona i va ser presidit per la Consellera d’Educació, la sra. Meritxell Ruíz. La Lucía va quedar finalista i com li va dir la Consellera a cau d’orella: arribar fins aquí ja és molt important.

PER LLEGIR MÉS...