COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

P0 : els més petits del Col·legi

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

La classe dels nadons.

Som els més petits del Col·legi i anem a la classe de les Síndries.

Els nadons, necessitem sentir-nos segurs tan físicament  com emocionalment, tenim un vincle molt estret amb la persona que ens cuida i la manera d’aconseguir una bona adaptació no és una altra que amb temps, paciència, respectant el nostre  ritme i seguint les mateixes rutines dia a dia.

La nostra classe és un espai adaptat i confortable, on ens hi sentim molt còmodes.

Anem vivint  oportunitats de manipulació i interactuació contínua, no parem d’ investigar i explorar amb diferents materials i jocs, seguim activitats de caire musical i ens agrada desplaçar-nos (els que ja podem) descobrint tot el que ens envolta.

PER LLEGIR MÉS...