LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Lliurament de la Cistella de Nadal

Recol·lecta del viatge a París dels alumnes de 4t d’ESO

A finals del mes de desembre els alumnes de 4t d’ESO ens vam organitzar per fer una Cistella de Nadal per poder finançar el nostre viatge de final de curs a la ciutat de París, que realitzarem el proper mes de març.

Un cop muntada la Cistella va ser exposada a la porteria del Col·legi. I amb molt d’esforç i ànims vam vendre totes les butlletes!

El guanyador del sorteig va ser escollit amb els tres darrers números del primer premi de la Loteria Nacional, celebrada el 22 de desembre de 2017. El número premiatva ser el 71198, així que el propietari de la butlleta 198 va ser l’afortunat que guanyava productes com una Nespresso i les seves càpsules, un pernil, torrons, neules, llibres de lectura, embotits, etc.

Avui, al tornar de les vacances hem conegut la identitat del guanyador, Diego Barahona que estava molt feliç, cal dir!

De tot cor, els alumnes de 4t d’ESO esperem que gaudeixi dels productes.

PER LLEGIR MÉS...