COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Ètica i Cinema: Seminari a CGS

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Albert Vidal, el ponent d’aquesta sessió: Un lluitador nat.

L’Albert ens ha escrit el següent: Molt content d’haver compartit amb els alumnes de Cicles Formatius del Col·legi Episcopal aquesta jornada de CINEMA i ÈTICA, amb el visionat de la pel·lícula “los principios del cuidado”. Gràcies per la invitació.

Hem pogut compartir l’humor característic del protagonista, aprofundir en els sentiments que ens ha despertat el film i fer un kahoot sobre cinema amb un genial premi, gentilesa de JCA Cinemes Lleida – Alpicat

Per qui no l’hagi vist encara, aquí us deixo el tràiler…

https://www.youtube.com/watch?v=b839rGTdK1g

 

PER LLEGIR MÉS...