COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Comunica’t!!!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Millorem les nostres habilitats de comunicació!!!

L’alumnat de la família sociocultural vàrem participar fa unes setmanes en aquest taller que s’oferia en el programa d’activitats de Caixa Fòrum El taller ens va ajudar, a través d’una sèrie de jocs, entrenar la confiança personal, el domini de la veu, l’ús del cos en el llenguatge, la seguretat a l’hora d’exposar-se i l’organització d’idees d’un discurs. Tot això a vam fer partir de tècniques i jocs molt participatives, derivats de les arts escèniques. En les nostres futures tasques professionals les habilitats comunicatives són una eina clau que ens facilitarà la relació entre les persones i el desenvolupament de l’ activitat professional d’una manera propera i empàtica. Ens ho vam passar molt bé i valorem molt positivament l’haver pogut realitzar aquesta activitat que és un complement més de la nostra formació. Aquí us deixem unes fotos i uns vídeos en els què podreu veure que bé ho vam passar l’alumnat de segon d’Integració Social. Us el recomanem!

PER LLEGIR MÉS...