COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Confirmacions de joves de l’Episcopal

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Setze joves han rebut del nostre Sr. Bisbe Salvador el sagrament de confirmació.

Són les sis de la tarda. El Santuari Sta. Teresina està preparat per a un gran esdeveniment: les confirmacions del Col·legi Episcopal. Acompanyats per una representació nodrida de professors, famílies del Col·legi i pel grup musical de collita pròpia: “La Banda”. Ha sigut una celebració molt emotiva i plena d’esperança perquè els joves han renovat la fe catòlica, que al seu dia els van oferir els seus pares, amb naturalitat sabedors que és un repte magnífic: el de viure la joia de la fe en el seu dia a dia. A ells els encomanem i preguem perquè siguin autèntics testimonis de la veritat i de l’autenticitat: de Crist, en l’Església.

PER LLEGIR MÉS...