COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Hi havia una vegada….

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Contes i cançons per treballar l’hàbit de dinar.

Cost de text L’alumnat de segon del CFGS d’Educació Infantil, hem preparat diferents contes i cançons per poder introduir l’hàbit de dinar a les aules de les llars d’infants i escoles bressol. Així ens anem adonant dels aspectes que necessitem per motivar als infants, per captar la seva atenció i alhora fer que sigui un moment agradable i entretingut. Les pràctiques que estem realitzant també ens donen moltes idees per poder-les anar incorporant en les nostres planificacions. De mica en mica ens anem convertint en unes i uns grans educadores i educadors.!

PER LLEGIR MÉS...