COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Els alumnes del CFGS d’Educació Infantil visiten la ludoteca del centre històric de Lleida.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

El Joc Infantil i la seva metodologia.

Els alumnes de primer del CFGS d’Educació Infantil cursem un mòdul centrat en el  Joc Infantil i la seva metodologia.  Ara iniciem tot l’àmbit d’educació no formal, i un dels espais lúdics que treballem són les ludoteques. Per poder veure com es porta a la pràctica allò que estem treballant a l’aula, hem realitzat una visita a una ludoteca de la xarxa de ludoteques Municipals de Lleida. Ha estat molt enriquidora, doncs un cop més, hem constatat que el joc és l’eina per execel·lència per aprendre a l’infantesa..

PER LLEGIR MÉS...