LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

3a Trobada escolar de gimnàstica rítmica Col·legi Episcopal

Gran actuació de les nenes del nostre Col·legi.

El passat dissabte, dia 17 de març, es va dur a terme la 3a trobada de gimnàstica rítmica del nostre col·legi. En ella es van reunir més de 160 esportites dividides en 7 escoles de les comarques de Lleida.

Les nostres alumnes van fer un ple de podis amb dos primers llocs (equip intantil-cadet i benjamí de 2n any), un segon lloc de l’equip benjamí de 1r any i un 3r lloc per a les nostre babys que debutaven en competició.

Felicitats esportistes i entrenadores !!!

Podeu veure les fotografies de la trobada en l’enllaç següent:

www.cepiscopal.org/3r-festival-de-gimnastica-ritmica/

 

PER LLEGIR MÉS...