COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Joves de l’EPISCOPAL amb les germanes de Calcuta

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

El dissabte de Passió amb els més desafavorits.

El 24 de març, una representació de joves de Batxiller de l’Episcopal vàrem realitzar un servei vers els més desfavorits de la ciutat comtal, a la llar de les germanes de Teresa de Calcuta, al barri “xino”. Tot i la pluja, un grup de joves vàrem participar activament del menjador social que les germanes tenen per respondre a unes necessitats bàsiques de moltes persones que el sistema ha exclòs.

PER LLEGIR MÉS...