COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Cooperatives de 6è: èxit total!!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

A sisè acabem el 2n trimestre amb una molt bona notícia.

De fet acabem el trimestre i el projecte que hem dut a terme durant aquest sis primers mesos: la Cooperativa. Sota els noms de 27 Manualitas  coop, Casa Epis i Episcojunts  hem elaborat diferents  objectes que desprès de posar-los a la venda ens han proporcionat uns beneficis de 133,42; 186,7 i 156 euros , respectivament.

Cadascuna de les cooperatives va decidir en assemblea destinar aquests diners a la Campanya de Mans Unides, amb la qual cosa ha  augmentat substancialment  l’aportació conjunta per part de l’escola a aquesta causa.

Gràcies de tot cor, als qui ho heu fet  possible,  socis i clients.

PER LLEGIR MÉS...