LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Taller de treball en equip

Equip de treball i treball en equip.

Els alumnes de CFGS Integració Social 1r curs i els alumnes de CFGS Infantil 2n curs hem fet un taller de treball en equip que s’ha desenvolupat al pavelló del col·legi, al matí integració i a la tarda infantil. Ha estat dirigit pel Dr. Vicente Javaloyes i amb la col·laboració del Sr. Isaac Caballero.

Durant aquest taller ens hem dividit en dos equips per poder experimentar el que significa el nostre equip de treball, qui serà el líder, quin rol representarem cadascú de nosaltres dintre d’aquest equip i com desenvoluparem les tasques encomanades. Ens adonem que junts tenim més força, que la comunicació és imprescindible per arribar als objectius i que el treball cooperatiu pren rellevància i posa en marxa la sinergia. Veiem que quan hi ha feedback anem ben coordinats, ens repartim les tasques  però sempre amatents a donar-nos suport i allí on ens equivoquem aprenem a superar-nos. El respecte, l’empatia i el diàleg ens encoratgen a mirar més lluny de nosaltres per poder arribar tots plegats i ben units a la consecució dels objectius que se’ns han proposat. Bona feina jovent!!! Enhorabona!!!

PER LLEGIR MÉS...