COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

A RITME DE MARAQUES!!!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Els alumnes de segon participen en un taller amb alumnes de la UDL.

El dilluns 14 de maig, quatre alumnes del Grau de Treball Social de la UDL, van venir al col·legi a realitzar un taller amb els nens i nenes de 2n de primària. Aquest taller va consistir en fabricar unes maraques, decorar-les i aprendre una coreografia. Les maraques es van construir amb ampolles d’aigua petites i grans d’arròs. La decoració es va realitzar per classes, amb cintes de diferents colors, blau, verd i groc. Un cop construïdes i decorades, vam baixar al pati, on vam ballar al ritme de la música de Txarango, “La vuelta al mundo”. Visca la música!

PER LLEGIR MÉS...