LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Finalistes del Llanterna Digital!

Ja podeu veure el curtmetratge.

El Col·legi Episcopal s’ha presentat, de nou, als Premis Llanterna Digital.

Aquest any els alumnes de 3r han presentat un curtmetratge titulat “Coses boniques” i són finalistes de la categoria d’Educació Primària.

El curt reflexiona sobre totes les coses que passen, cada dia, al nostre voltant i l’associació que en fan els infants amb paraules. Sovint, aquestes paraules ens afecten i condicionen la manera de veure el món.

Si us ha agradat, podeu votar-nos per poder obtenir el premi per votació popular.

Les votacions es podran fer des del 9 fins al 29 de maig de 2018, enviant un correu electrònic, sense text, l’assumpte del qual sigui el títol del curt que es vota (Coses boniques), a l’adreça llanternadigital@gmail.com. Només es computaran un màxim de dos vots des d’una mateixa adreça de correu electrònic.

El dia 11 de juny, a l’entrega de premis, sabrem el veredicte del jurat i si hem rebut el nombre màxim de vots.

Esperem que us agradi!

PER LLEGIR MÉS...