COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Sí, sí, sí, el Camí de St. Jaume ja està aquí

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Últims preparatius.

El passat 16 de juny de 2018 ens vàrem trobar per realitzar la última parada prèvia abans de realitzar el Camí de St. Jaume. Joves del Col·legi Episcopal ens hem trobat per caminar i fer un àpat per ultimar els esculls darrers perquè el Camí de St. Jaume sigui un èxit, novament.

Els joves que anirem us animem a seguir-nos en l’aplicació que us oferirem en la pàgina web de l’Episcopal i així compartir les nostres vivències i experiències. Esperem que totes elles siguin molt enriquidores i que ens ajudin a créixer integralment.

Que l’Apòstol St. Jaume ens beneeixi. A Ell, i a Jesús ens encomanem i li demanem que realitzem un Camí inoblidable.

Us tindrem informats per la web.

Una abraçada.

PER LLEGIR MÉS...