LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sí, sí, sí, el Camí de St. Jaume ja està aquí

Últims preparatius.

El passat 16 de juny de 2018 ens vàrem trobar per realitzar la última parada prèvia abans de realitzar el Camí de St. Jaume. Joves del Col·legi Episcopal ens hem trobat per caminar i fer un àpat per ultimar els esculls darrers perquè el Camí de St. Jaume sigui un èxit, novament.

Els joves que anirem us animem a seguir-nos en l’aplicació que us oferirem en la pàgina web de l’Episcopal i així compartir les nostres vivències i experiències. Esperem que totes elles siguin molt enriquidores i que ens ajudin a créixer integralment.

Que l’Apòstol St. Jaume ens beneeixi. A Ell, i a Jesús ens encomanem i li demanem que realitzem un Camí inoblidable.

Us tindrem informats per la web.

Una abraçada.

PER LLEGIR MÉS...