LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Guanyem el concurs de joves electricistes a la demarcació de Lleida

L’Albert Català, ens representarà a la fase final del concurs a Madrid.

Ahir es va celebrar el concurs de joves electricistes 2018 de la demarcació de Lleida, amb la participació de tots els centres de  Lleida i província. Aquest concurs amb una llarga tradició, l’organitzen les patronals del sector, juntament amb els gremis -Agrisec i El Gremi a Lleida- . El concurs es realitzà a les instal·lacions de l’institut de la Caparrella, i tingué una durada de 12 hores, amb les pauses corresponents. El nostre representant, l’Albert Català va guanyar, al realitzar un treball molt net, polit i ordenat, segons va destacar el tribunal de puntuació, a part de ser el primer d’acabar tot el muntatge i funcionar a la primera. No queda altra que felicitar-lo per tant bon treball. Ara l’Albert representarà Lleida i al Col·legi a la fase final que se disputarà a Madrid, durant la fira Matelec al proper octubre. Sens dubte serà un gran representant dels cicles de la família elèctrica.

PER LLEGIR MÉS...