COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

L’Etna Miró ha guanyat un altre premi literari

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Obté el premi Carolina Planells contra la violència de gènere.

L’Etna Miró ha guanyat, en la categoria juvenil, l’XI Premi Carolina Planells contra la violència de gènere de narrativa curta, organitzat per l’Ajuntament de Paiporta (València), amb el seu text «El bany». El proper mes de març (encara per confirmar) assitirà a l’acte de recollida del premi, que tindrà lloc en el marc de l’Acte Commemoratiu del Dia Internacional per a l’eliminació de la Violència contra les Dones.

Moltes felicitats!

PER LLEGIR MÉS...