COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Dia de l’integrador i la integradora social

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

10 de gener AVUI ÉS EL NOSTRE DIA!

Són moltes les persones que lluiten per una societat més justa, més igualitaria i humana. Són moltes les persones que des de la Integració Social intenten començar a fer canvis, obrir mirades, esborrar estereotips, proporcionar suport a qui ho necessita i buscar la inclusió social. Entre mig de tots aquests canvis i esforços ens trobem nosaltres, l’alumnat que cursa Integració Social al Col·legi Episcopal, amb l’esperit de formar part de tots aquests canvis socials, un cop acabat el cicle. Volem fer consciència del que significa ser integrador i integradora en aquest 10 de GENER, DIA DE L’INTEGRADOR i LA INTEGRADORA SOCIAL. Per aquesta raó, hem preparat un petit video on s’inclou un gran conjunt de valors i trets que cadascú de nosaltres volem destacar. Ens podeu ajudar a visibilitzar la nostra tasca i la nostra titulació. Gràcies, Alumnat d’Integració Social.

PER LLEGIR MÉS...