COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Dia d’unió, de poesia, de cançons, contes i reflexions, dia de la PAU

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Educació Infantil alça mocadors blancs per celebrar el dia escolar de la No-violència i la Pau.

Ahir a la tarda els nens i nenes de P3, P4 i P5 van sortir plegats al pati per cele-brar el dia de la Pau. Col·locats al voltant d’un gran colom blanc, els alumnes van cantar i van recitar poemes, tot alçant mocadors blancs de paper com a símbol d’exaltació d’a-quest valor a l’escola i en el dia a dia quotidià. A més a més, els alumnes de P5 van elaborar diferents murals de la pau que tothom va poder contemplar al pati de l’escola.

PER LLEGIR MÉS...