COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Exposició al Centre de Recursos Juvenils de Lleida.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Una mostra d’art formada per 14 obres fetes per alumnes de batxillerat artístic s’exposa al Centre de Recursos Juvenils de l’Ajuntament de Lleida al carrer la Palma. Les obres s’integren en diferents disciplines, estils i tècniques grafic-plàstiques i formen part de l’exposició “De la paraula a la imatge”. Així a partir de textos de diferents tipologies, literaris i no literaris, la semàntica és la font d’inspiració en la creació artística.

PER LLEGIR MÉS...