COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Acomiadem en Carnestoltes

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Adéu Carnestoltes i benvinguda Quaresma.

Després d’una setmana de gresca on hem seguit, atentament, les ordres del Rei Carnestoltes, hem arribat amb molta il·lusió a l’esperat dia de Carnaval. Els nens i nenes de Cicle Inicial han gaudit d’una tarda d’animació, jugant i ballant al so dels joves músics de la Banda i Cicle Mitjà i Superior han fet una jornada de tallers de plàstica per donar forma a un original barret commemoració del 60 aniversari del Col·legi. Ara però toca tornar a la calma, amb la crema de les malifetes donem la benvinguda a la Vella Quaresma i setmana rere setmana omplirem les seves 7 cames de bons propòsits que ens ajudaran a reflexionar i a ser millors.

PER LLEGIR MÉS...