COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Amb el poeta Josep Borrell

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Els alumnes de Segon Humanístic gaudeixen de Sant Jordi.

El dia 23 d’abril els alumnes de Literatura Catalana de Segon de Batxillerat van visitar la Parada literària, a la Plaça Catedral de Lleida, on els esperava el poeta Josep Borrell que els va recitar i comentar tres dels seus poemes del llibre Ombra de roure. Va ser una bona ocasió per escoltar la poesia en veu del propi creador i sens dubte una forma molt literària de gaudir de Sant Jordi.

PER LLEGIR MÉS...