COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

L’excel·lència acadèmica

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Sis alumnes de segon de Batxillerat obtenen Matrícula d’Honor.

Els alumnes de 2n de Batxillerat Etna Miró, Laia Gené, Neus Lúcia, Josep Saula, Júlia Martínez i Miriam López han assolit unes qualificacions mereixedores de Matrícula d’Honor al Batxillerat. L’excel·lència acadèmica i humana és un dels principals objectius de l’escola i aquests joves reflecteixen aquest model. Després d’assabentar-se d’aquesta distinció, els alumnes i la direcció del Centre van mantenir un distés diàleg sobre el seu recorregut a l’escola i sobre les seves espectatives futures. Enhorabona

PER LLEGIR MÉS...