COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Festa esportiva

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Festa de les extraescolars esportives del Col·legi.

El passat dissabte, dia 8 de juny, es va celebrar a les nostres instal·lacions la festa esportiva de les extraescolars del Col·legi que dona el punt i final als caps de setmana esportius al nostre centre. En aquest tots els equips de futbol sala van fer un partit amistòs amb diferent equips convidats a la festa. També es va fer exhibició de les activitats de taekwondo, gimnàs-tica rítmica, dansa clàssica, funky, patinatge i natació. Per finalitzar, a la tarda es va celerar el 10è campionat d’escacs del Col·legi Episcopal. Tots els alumnes van marxar amb una medalla i un esmorzar per felicitar-los per tota la feina feta durant tot el curs.

PER LLEGIR MÉS...