LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Festa esportiva

Festa de les extraescolars esportives del Col·legi.

El passat dissabte, dia 8 de juny, es va celebrar a les nostres instal·lacions la festa esportiva de les extraescolars del Col·legi que dona el punt i final als caps de setmana esportius al nostre centre. En aquest tots els equips de futbol sala van fer un partit amistòs amb diferent equips convidats a la festa. També es va fer exhibició de les activitats de taekwondo, gimnàs-tica rítmica, dansa clàssica, funky, patinatge i natació. Per finalitzar, a la tarda es va celerar el 10è campionat d’escacs del Col·legi Episcopal. Tots els alumnes van marxar amb una medalla i un esmorzar per felicitar-los per tota la feina feta durant tot el curs.

PER LLEGIR MÉS...