COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCACTIVA DE LES FAMÍLIES

Concurs de ball

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Els alumnes de primer de Batxillerat mostren les seves habilitats a la pista de ball.

Els alumnes de Primer de Batxillerat han fet el concurs de ball de saló al pavelló del col·legi. Sota l’atenta mirada del públic i l’exigent jurat han ballat peces musicals dels estils treballats per l’ocasió: Pasdoble, Tango, Merengue, Txa-txa-txa i Rock’n’roll. Després d’una intensa matinal, la parella formada per la Teresa Sapena i el Simeon Makenzo han estat proclamats guanyadors de l’edició d’aquest any.

 

 

Per llegir més...

Canvi de marxa

Conscienciació per la prevenció d’accidents. El dimecres 6 de novembre els/les alumnes de 1r de Batxillerat es van desplaçar a l’Auditori Enric

“El diari de la classe”

Potenciem l’expressió oral des de ben petits! El “diari de la classe” és una ativitat que es comença  a realizar a P1,