COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Els primers dies d’escola dels infants de P3

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

 A P3 ja hem començat les rutines diàries. En arribar a l’escola ens posem la bata, no us penseu, n’estem aprenent, la nostra mestra ens ensenya a fer-ho i de vegades ens ajudem els uns als altres. Després passem la llista, mirem quin dia és, observem el temps que fa… Tot seguit esmorzem a la classe i ens preparem per fer noves activitats.  Anem coneixent els nous espais i gaudim molt dels jocs tant en la classe com en el pati.

PER LLEGIR MÉS...