COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Hem anat al laboratori!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Disseccionant un cor de xai.

Els alumnes de 2n de primària hem anat al laboratori a realitzar una activitat programada dins de l’àrea de coneixement del medi natural i social. Hem disseccionat un cor de xai i hem pogut veure les seves parts, les artèries i les venes. Hem posat en pràctica tots els continguts que hem anat treballant a la classe sobre l’aparell circulatori i sobre el cor. Ha sigut una molt bona experiència! Moltes gràcies a la Mireia, a l’Albert i a l’Aleix per la seva ajuda.

PER LLEGIR MÉS...