LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Lliurament dels Premis Extraordinaris de Batxillerat

Etna Miró reconeguda amb aquesta distinció.

Dimecres 30 d’octubre, al Palau de Pedralbes de Barcelona i presidit pel conseller d’Educació Josep Bargalló, es va celebrar el lliurament dels Premis Extraordinaris de Batxillerat, que són un reconeixement oficial a l’excel·lència en aquests estudis.

Un total de 43 alumnes catalans han estat guardonats del passat curs 2018-2019. Els premis són un reconeixement oficial a l’excel·lència dels estudiants que van superar segon de batxillerat amb les millors qualificacions de Catalunya.

Els alumnes guardonats van dur a terme, el passat 26 de juny, unes proves comunes realitzades en diferents centres educatius.

L’Etna Miró va ser una de les guardonades i, a més, va obtenir la millor qualificació. Per aquest motiu va dirigir unes paraules d’agraïment a les autoritats i al col·legi i també es va dirigir als premiats i a les seves famílies.

Moltes felicitats i molta sort Etna!

PER LLEGIR MÉS...