COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Conferència “Diàleg entre religions i interpel·lacions mútues: una forma d’acompanyar-se vers la veritat”

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

A càrrec de Jaume Flaquer, Teòleg.

Joves del Col·legi participen en aquesta Conferència que organitza l’IREL, amb l’IEI, amb la UdL i la Fundació Joan Maragall dins del projecte comú entre les assignatures de Ciències del món contemporani, Filosofia i Teologia. El tema d’enguany ens convida en acompanyar-nos mútuament vers la plena convivència. Això és un repte que hem d’afrontar des de la cordialitat i coneixença de l’altre, compartint les conviccions i els dubtes.

PER LLEGIR MÉS...