Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Els alumnes de 1r curs del CFGS de Condicionament físic visiten un centre punter de la ciutat per aprendre noves habilitats de la ma dels seus tècnics

Visita al centre anytime de Lleida.

Aquest mes de febrer els alumnes de 1r curs del CFGS de Condicionament físic van fer una visita a un dels centres punters de lleda per a rebre un parell de classes dirigides de la ma del tècnics del centre.

Aquest centre és un dels més moderns de la ciutat, amb més de 200 centres a l’estat espanyol i més de 3.600 arreu del món, i va ser el primer de la ciutat on el seus usuaris tenen accés a les instal·lacions durant les 24 hores del dia els 365 dies de l’any.

En aquesta visia van rebre una classe de Body pump i una d’spinning dirigides pels seus tècnics, d’aquesta manera els alumnes van poder aprendre de dues persones amb una àmplia experiència al sector i amb experiència internacional en els seus àmbits.

L’experiència va ser molt positiva i de ben segur que es repetirà l’experiència.

PER LLEGIR MÉS...