COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

El Col·legi Episcopal al cim del Puigmal

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Experiència en muntanyisme hivernal dels i les alumnes del Cicle Formatiu d’Animació Socioesportiva.

Nou hores caminant sobre neu, gel i pedra ,porten a l’alumnat de 2n d’Animació Socioesportiva, a més de 2900 metres sobre el nivell del mar en el sí de la sortida programada des de la unitat formativa d’Activitats Físicoesportives en el Medi Natural. Dos jornades d’activitat que s’han completat amb l’estada en un refugi guardat d’alta muntanya i un taller d’introducció en l’ús de raquetes de neu, piolet i grampons.

PER LLEGIR MÉS...