COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

#CONNECTANTSOMRIURE

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Nosaltres ja els hem connectat! T’apuntes?

Com que de moment no podem veure’ns per fer-vos somriure, creiem que la millor manera de fer-ho és #CONNECTANTSOMRIURES perquè com ja sabeu, una rialla és la distància més curta entre dues persones. Durant aquests dies un animem a connectar els vostres somriures a les xarxes soci-als. Per fer-ho podeu penjar un vídeo ballant la cançó o una foto somrient amb el has-tag #CONNECTANTSOMRIURES d’aquesta manera crearem una xarxa de rialles i bons moments entre tots i totes. Nosaltres ja els hem connectat! T’apuntes?

PER LLEGIR MÉS...