COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

La nostra classe

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

“Estrelles”, “Lluna”, “Sol”

Cada matí quan arribem a la llar, després d’haver-nos acomiadat dels pares i mares i saludar a la mestra, fem el bon dia, passem la llista reconeixent el símbol de la classe (P0 -estrelles- P1 -la lluna- i P2 -el sol-) i nomenem els com-panys i companyes. Durant aquests dies hem elaborat una manualitat tot treballant el símbol de l’aula i molt il·lusionats ens el portarem a casa.

PER LLEGIR MÉS...