COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Vivenciem la tardor

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Instal·lacions i composicions artístiques.

A la llar la tardor hi és present. Els nens i les nenes de P0 i P1 han viscut a través de les instal·lacions creades amb fulles seques, pinyes, castanyes, escorça… grans experiències sensorials i descobertes.

Els infants de P2 han creat composicions artístiques, amb els elements recollits en la sortida realitzada al parc del rectorat i del material que les famílies han aportat al racó de la natura de l’aula.

PER LLEGIR MÉS...