COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Projecte de l’univers

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

L’univers plasmat en un Lapbook.

A P5 durant el primer trimestre del curs hem estat aprenent continguts de l’univers gràcies a la col·laboració de les famílies amb aportació de materials diversos (llibres, murals, PowerPoint, maquetes…) també gràcies a les explicacions de la resta de companys, així com la sortida a CaixaForum i sense oblidar les diferents eines digitals. Ha estat un projecte multidisciplinari molt engrescador plasmat en un Lapbook. Hem après molt.

PER LLEGIR MÉS...