COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Mira el Nadal

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

 

Bones Festes!

LaBanda i la ProBand enregistren un videoclip de la nadala composada per en Joan Calderó, dedicada a totes les àvies i avis del món que durant aquesta pandèmia de la Covid han estat els més vulnerables, la dolçor del seu amor sempre romandrà en el nostre cor. La direcció del videoclip ha estat per realitzada per l’Alba Sapena i amb l’especial col·laboració del Sr. Albert Llorens en el paper d’avi.
Bon Nadal!

PER LLEGIR MÉS...