COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

La ciutat de la Felicitat

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

L’Esperança i el Xavier ens parlem de la seva estada

A Guatemala han estat aquests dos herois amb la Congregació de Marta i Maria amb la finalitat de cuidar dels nens i nenes que han estat abandonats o que han patit traumes de molt diversa índole. Ells ens han parlat de històries reals que no ens han deixat indiferent i que ens mostren la necessitat de treballar per un món en el que constatem moltes injustícies. Ens han repetit reiteradament que més que queixar-nos, el que hem de fer es posar-nos mans a l’obra.

PER LLEGIR MÉS...