COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Un tomb pel barri

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Els nens i nenes de 2n hem fet una sortida pel barri de l’escola.

Els dies 6 i 7 de maig, els alumnes de 2n de Primària vam fer una sortida pel barri. Vam veure moltes de les coses que estem treballant en el nostre projecte de coneixement del medi. Ens vam adonar que molts cops caminem pels carrers sense observar tot el que hi ha. En aquesta sortida hem après a orientar-nos amb un plànol, a saber buscar totes les coses interessants del barri de l’escola i el més important de tot, a cooperar i ajudar-nos tot fent un treball de grup molt interessant! Tots ens ho hem passat molt bé!

PER LLEGIR MÉS...