COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Aula de música

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Concert fi de curs.

El passat divendres, 18 de juny, les/els músics de l’Aula de Música del col·legi, van fer el concert de fi de curs. Les actuacions del concert es van fer en agrupacions musicals de nivells: Iniciació, Iniciació II, Consolidació, Avançat i ESO. Cadascuna va interpretar dos peces que vam poder gaudir com feia molt de temps. Un bon final de curs musical, esperant que sigui l’inici de la normalitat.

PER LLEGIR MÉS...