COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Fi de curs a Poblet amb 1r d’ESO

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Acomiadem un curs especial, que finalment ha estat molt normal.

Malgrat les normes, els protocols i tots els canvis que hem hagut de fer en el nostre dia a dia i en l’organització general del curs, finalment, aquest ha estat un any que s’ha desenvolupat amb bastant normalitat. Tant és així que finalment vam poder fer una petita sortida de dos dies a la casa de colònies “La Capella” situada a la falda del Montsant i amb vistes privilegiades sobre el monestir de Poblet i tota la vall del Francolí.

Tothom tenia moltes ganes de fer uns dies de convivència plegats i, la veritat és que els vam gaudir d’allò més i ens van saber a poc, malauradament.

Durant l’estada, vam realitzar una sèrie d’activitats de cohesió de grup i educatives, guiades per uns monitors que ens parlaven en anglès tota l’estona, de manera que ens va servir per a fer immersió lingüística en aquest idioma.

Fins l’any que ve!

PER LLEGIR MÉS...