LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Èxit a les proves externes

Els alumnes de 2n de Batxillerat obtenen bons resultats a les Proves Batxibac i a les PAU.

Els alumnes de la quarta promoció del programa Batxibac del Col·legi Episcopal han superat la prova externa amb molt bones qualificacions i han obtingut la doble titulació, el Batxillerat i el Baccalauréat, que els permetrà també estudiar a França. Enhorabona pel vostre esforç i pel resultat obtingut! 

Une super promotion que nous avons vu évoluer, grandir et récolter des prix!. Nous nous souhaitons le meilleur: de la réussite et du bonheur, tant au niveau personnel que professionnel.Vos efforts ont porté leurs fruits. Nous sommes fiers de vous! 

Els alumnes de 2n de Batxillerat que es van presentar al maig a les proves d’Accés a la Universitat també van obtenir bones qualificacions. A més, l’alumna Maria Ibars obté una distinció a les proves PAU per haver aconseguit una mitjana de 9 a la fase comuna.

El Claustre de professors del Col·legi us felicitem per aquesta fita i us desitgem que la nota de tall us permeti accedir als estudis superiors que desitgeu.  

Enhorabona!

PER LLEGIR MÉS...