LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Lapbooks en francès

Recopilem la informació de tot el curs per crear un lapbook.

Deixem volar la imaginació i la nostra creativitat per tal de crear un producte final per acabar el curs. Els alumnes han creat diferents elements amb els continguts que hem anat treballant durant tot el curs. A més de revisar tots els aspectes més importants apressos en francès i practicar l’expressió oral amb la presentació del lapbook han pogut gaudir d’una estona creativa i de deixar fluir la seva imaginació per tal de crear la seva producció artística. L’alumnat s’ha divertit d’allò més realitzant la seva producció per tancar el curs escolar. Tot ha estat fruit d’un gran esforç, constància i treball conjunt.

 

PER LLEGIR MÉS...