LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Jugadors de l’Atlètic Lleida ens visiten

Escola de valors. 

Integració, respecte als altres, tolerància, perseverança, superació, responsabilitat, cooperació, honestedat, amistat, lleialtat… Són alguns dels valors desitjables per tothom i que es poden aconseguir a través de l’esport i de l’orientació que els mestres, entrenadors/es i família poden treballar amb els infants. Jugadors de l’Atlètic Lleida, ens han visitat al col·legi per parlar dels valors, però no només esportius, sinó també humans.

Durant l’estona que hem passat plegats, ens ha deixat un missatge ben clar: Aquests valors ens ajuden en el nostre dia a dia, ja que són els mateixos en qualsevol moment de la nostra etapa i, per tant, cal treballar-los dins i fora de l’aula

PER LLEGIR MÉS...