COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Avui hem anat a la Llar i al Parvulari

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

 Hem conegut als més petits del Col·legi

Després d’agafar el ritme del cicle i un cop ja ens hem adaptat a aquesta nova etapa, hem anat a fer  una ruta turística per tota la Llar i segon cicle d’Educació infantil. Així hem descobert quantes possibilitats d’enriquir-nos tenim al nostre abast, tenint un context tan privilegiat com aquest. Segur que amb aquestes col·laboracions aprendrem molt i molt i podrem portar a la pràctica tot el que anem aprenent a les nostres classes. Gràcies senyoretes i infants per deixar-nos endinsar en el vostre  món tan fantàstic!!!!

PER LLEGIR MÉS...