COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Exposició de la pintora Mercè Humedas

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Mostra pictòrica cronològica dels seus darrers vint anys.

El passat dijous dia 19, els alumnes de 1r i 2n de Batxillerat Artístic van visitar l’exposició de la pintora Mercè Humedas a la sala Res Non Verba de Lleida. La mostra presentava una selecció pictòrica cronològica dels seus darrers vint anys on natures mortes, paisatges urbans i figura humana, sota un gran domini del dibuix i la perspectiva, ens van fer gaudir de l’art amb la presència de l’autora que generosament va compartir amb els alumnes procediments, tècniques i experiències en l’àmbit personal i laboral.

PER LLEGIR MÉS...