COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

L’Aida i la Núria ens expliquen la seva experiència en el Projecte Empresarial

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Ens han visitat i ens han orientat en el nostre Projecte.

Aquesta setmana ens han visitat l’Aida l la Núria, dos exalumnes del Col·legi Episcopal que l’any passat van cursar el Cicle Formatiu de Grau Superior d’Administració i Finances. Ens van explicar com van elaborar el seu Projecte i ens van donar consells  i pautes de treball que ens serviran molt de cara al treball que hem de realitzar durant aquest curs.

Les experiències viscudes envers al Cicle Formatiu han estat molt gratificants, tenen molts bons records del Col·legi, de la feina realitzada i de tot l’esforç que hi ha darrera.

La finalitat d’aquest projecte es posar en pràctica els coneixements que hem anat adquirint al llarg d’aquests dos anys, amb l’ajuda dels nostres professors i ens ha de servir per anar agafant experiència en el sector i així anar forjant el nostre futur.

PER LLEGIR MÉS...