LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Dos Treballs de Recerca premiats a la UdL

 

Lliuren els premis als millors Treballs de Recerca.

El passat divendres dia 13, catorze estudiants van rebre els Premis a treballs de recerca de Batxillerat i Cicles Formatius de Grau Superior de la Universitat de Lleida (UdL) en la seva dotzena edició.

L’acte de lliurament el va encapçalar el president del Consell Social de la UdL, Ramon Roca, la vicerectora d’Estudiantat, Neus Vila, i el delegat d’Ensenyament, Miquel Cullerés.

Convocats pel Vicerectorat d’Estudiantat amb el suport del Consell Social, els guardons es van lliurar al Saló Victor Siurana del Rectorat. L’alumnat guanyador pertanyia a 10 instituts i col·legis de les comarques de Ponent i Barcelona. L’Episcopal va obtenir dos treballs premiats: El règim obert penitenciari a Lleida de Miguel García i Teledetecció del blat de moro de Mar Ariza.

Bona feina i moltes felicitats!

 

 

PER LLEGIR MÉS...