LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Els Serveis de Benestar Social de l’Ajuntament de Lleida

Quants projectes i serveis per a les persones!

Dins del mòdul de Context de la Intervenció Social, hem tingut una xerrada informativa en la qual la Sra. Marta Feixa Pàmpols, Cap de Servei de Programes Sectorials de la Regidoria de Polítiques per als drets de les persones de l’Ajuntament de Lleida, ens ha explicat l’organització de la Regidoria i dels projectes i serveis que tenen i realitzen.

Ens hem pogut adonar del nombre d’oportunitats que s’ofereixen per a les persones, així com conèixer les possibilitats laborals que podem tenir en aquest àmbit de l’administració local.

Volem agrair a la Sra. Feixa el seu interès i dedicació en ajudar-nos a visualitzar aquesta gran tasca.

PER LLEGIR MÉS...